Drukbezochte open dag bij Nezzo
24 september 2010
De medewerkers van Nezzo mochten vrijdag 24 september 2010 heel wat complimenten in ontvangst nemen. Dat gebeurde tijdens de drukbezochte open dag van de maatschappelijke onderneming in Druten. Deze werd gehouden ter gelegenheid van de verhuizing van Kattenburg 59a naar Kattenburg 60, aan de overkant van de straat.
De verhuizing was noodzakelijk omdat de print- en copyshop uit zijn jasje was gegroeid. In de nieuwe behuizing is niet alleen plaats voor meer medewerkers met een handicap (16 in plaats van voorheen 7), ook de naam veranderde van Nezzo print- & copyshop in Nezzo print & creatie. De nieuwe naam doet meer recht aan de activiteiten van Nezzo.
Catwalk modellen
Dat Nezzo meer doet dan printen en kopiëren alleen, was tijdens de open dag goed te zien. Onder andere tijdens een ‘catwalk experience’. Twee modellen gebruikten de lange gang tussen studio en printruimte als catwalk en presenteerden daar op professionele wijze de uiteenlopende producten die bij Nezzo worden gemaakt. Compleet met een ‘ladyspeaker’, licht, muziek en misteffecten. Op de beeldschermen draaide een zelfgemaakte bedrijfsfilm, die een duidelijk beeld gaf van de activiteiten. Blixem en Bloesem verzorgden de catering.
Onder de indruk
De ongeveer 400 bezoekers toonden zich onder de indruk. “De reacties waren enthousiast. Men was onder de indruk van de mooie grafische omgeving waarover nu beschikken. Ook de show werd goed ontvangen. Hip en passend bij de nieuwe uitstraling van Nezzo”, vertelt teamleider Marianne Radix.